Інше

Пластикова дев'ятилопатева крильчатка підвищеної продуктивності Ø600 мм для двигуна ЯМЗ-238Н під з'єднання із стандартною пружною муфтою у зборі 236-1308090-В, з малим динамічним дисбалансом. Колір крильчатки будь-якої, від білого до чорного, диск оцинкований.
Входить в систему охолодження двигуна 2752 Ø400 автомобіля "Газель". Пластикова, одинадцятилопастева з армованим сталевим диском, для кріплення до валу водяного насоса двигуна. Колір крильчатки - будь-хто, від білого до чорного. Несиметрична розташування робочих лопаток не порушує дисбаланс, але призводить до збільшення продуктивності крильчатки.
Може поставлятися в комплекті з ущільнюючою гумкою або теплообмінником у зборі. Застосування від харчової до металургійної промисловості для охолодження продукту або робочого тіла. Характеристики теплообмінника залежать від кількості пластин в нім. Другий контур може бути підключений до градирни або конденсатору повітряного охолодження. В якості робочого тіла може застосовуватися вода або хладоген.
Застосовується в комплекті з пластиною П-1, виконує ті ж функції.
Штампована металева з цинковим покриттям призначена для фіксації відкидних кришок металевої і дерев'яної тари; кришок ящиків і дверей спеціального устаткування; стягання відкидних частин ящиків і дверей; відкидних бортів тракторних причепів, а також облицювання двигуна.
Складається із замку з сережкою, утримуючого крюка з пружиною і частини (зачіп) у відповідь.
Входить в систему робочого і стояночного гальма/
Має сертифікат відповідності в системі
Укр СЕПРО
Входить в систему робочого і стояночного гальма.
Має сертифікат відповідності в системі
Укр СЕПРО
Застосування: насос водяний двигунів Д65, А41.
Застосування: насос водяний двигуна Д-240
Застосування: насос водяний двигуна СМД-18.
Застосування: насос водяний двигуна СМД-60
Разом із нижньою кришкою 70П-1301075 та сердцевиною радіатора 70У-1301020 образує едине ціле радіатора 70У-1301010
Маса: 0,46 кг.
Copyright www.maxx-marketing.net
Top