Про нас

     Продукція під торговою маркою WASSA випускається на підприємстві ТОВ "Руслан-Комплект", яке спеціалізується на виготовленні світлотехніки до сільскогосподарської та автомобільної техніки, а також різних запчастин до них. Виробнича база підприємства розміщена на більш ніж 10000 кв.м., в її склад входять сім цехів, обладнані відповідно до міжнародного стандарту.  
 
 
     Цех холодного листового штампування має у своєму розпорядженні 55 пресів від 6,3 до 400 тонн.
Цех пластмас має в наявності термопластавтомати як вітчизняного, так і імпортного виробництва, з обсягом випуску від 63-х до 5000 см. куб працюючі як із заставними знаками, так і в автоматичному режимі. У виробництві широко застосовуються сучасні композиційні матеріали, такі як дакрил, полікарбонат, "Хайтрел", "Копель", а також поліамід, поліетилен, АБС-пластик.
     Оперативний облік, система зберігання матеріалів, виробів і прес-форм поряд з постійним зниженням енерговитрат дозволяє випускати недорогу та якісну продукцію.
     На даний момент цех пластмас виготовляє понад 350 різних деталей.
     Інструментальний цех.
     Складні формотворчих штампів і прес-форм сьогодні неможливо виготовити без електроерозійних (прошивних і дротяних), токарних, і фрезерних верстатів з числовим програмним управлінням. Тому, на нашому підприємстві, є все необхідне обладнання для виготовлення точної високопродуктивної оснащення будь-якої складності. Проектування в електронному вигляді і створенням об'ємної 3D моделі дозволяє після підбору інструменту і написання керуючої програми вести обробку на даному виді обладнання з високою точністю на готово по розпеченим деталям. Кваліфікований персонал, нові сучасні верстати з числовим програмним управлінням дозволяє виготовити складні штампи і прес-форми вагою до 1,5 т.
     Упор підприємства ТОВ "Руслан-комплект" робиться на мінімальні енергетичні та трудові витрати тобто на безвідходне і малоотходное виробництво, уніфікації оснащення та підвищення її стійкості.
Підприємство ТОВ "Руслан-комплект" розгляне можливість співпраці, починаючи від проектних робіт до повного виготовлення штампів і прес-форм з їх випробуванням і здачею замовникові. Можлива їх експлуатація на нашому обладнанні з виготовленням деталей в необхідних кількостях високої якості.
     Складальні цехи

     Складальні роботи є заключним етапом у виробничому процесі. У цех зі складання світлотехніки з виробничих цехів надходять окремі деталі і заготовки, які надалі збираються в готові вироби.

     Якість складальних робіт значно впливає на експлуатаційні якості на надійність і довговічність виробів, тому після складання продукція проходить контроль, на відповідність параметрів встановлених стандартами якості і технічним улов.

     Політика в області якості підприємства ТОВ "Руслан-комплект" припускає повне задоволення запитів споживачів за якістю нашої продукції, а також безпеку та охорону навколишнього середовища.
Керівництво бачить своє основне завдання у створенні умов які забезпечують усвідомлену участь працівників підприємства ТОВ "Руслан-комплект" в процесі управління якістю, максимальний прояв творчих здібностей кожним членом колективу, що гарантує стійкий прибуток підприємства.
Top